Pierre Écharpe

Ďalší klavírny kúsok.. alias kúsok priemnej nostalgie

Dlho som nič nepridal.. Tak aspoň takto.. Louis Bonfá - Black Orpheus ... Enjoy
18.04.2008 21:46:14 | celý článok | osobné | Spomienky budúceho starca | komentáre: 7

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014