Piatok 13. zo stastnym koncom
.. alebo Robert Plant and the Strange Sensation a jeho kobcert.. Keby nahodou niekto nevedel, Robert Plant je spevak legendarnej skupiny Led Zeppelin..
Dojmy z Chorvatska ..
.. podložené fotkami
Barbakan 2007
.. a moje dojmy z neho.. popis vystúpení, nejaké tie fotky aj osobné zážitky..
Kratky politický článok
.. alebo snaha o niečo vážne..
Ked stretnete čiernu mačku
.. alebo prvá poviedka s diakritikou a bez gramatických chýb :) Tento článok som písal cestou do práce a cez obednú prestávku..
Zlocin a Trest II. ..
.. alebo kazdemu to, co si zasluzi..
mimochodom.. sorry za nazov, ale lepsi ma naozaj nenapadol..
Ako asi vyzeram?
.. tento narcisticky a samozersky clanok, sposobeny prebytkom casu cez vikend, je urceny pre ludi ktorych zaujima, ako asi vyzeram.. nezabudajte ze pozerate tento clanok na vlastne riziko!! Za psychicke ani fyzicke ujmy nezodpovedam!!
Nie, nie som homosexual..
.. ale dakujem za opytanie ..
Party s dobrym koncom (?)
.. alebo nahla inspiracia ziskana na dnesnej diskoteke ..