Ako kreslí slepý maliar?
keď som uvidel toto, neveril som vlastným očiam.. "Blind ambition"? Asi ťažko..
Vážení, chcel by som Vám povedať..
.. o svojom najväčšom probléme. Môj problém je jednoduchý a pri tom taký zložitý. Nemám totiž v živote šťastie.
Môj názor na Superstar
.. najlepšie vyjadruje článok Michala Hvoreckého
Moja denná dávka smiechu ..
.. no a čo, aj ja mám primitívny humor rád.. A vy?
Dovod docasneho prerusenia mojhgo blogovania na dobu neurcitu
.. nehladajte nikde inde ako vo mne ..
Dojmy z Prahy II
Druhý deň víletu za kultúrou, pamiatkami, dobrým jedlom, jazzom a neviem čo ešte. (warning:veľa fotiek!)
Dojmy z Prahy
zachytené objektívom. Snažil som sa o netradičný pohľad na toto krásne centrum kultúry. Deň 1/3
(warning:veľa fotiek!)