Pierre Écharpe

Niečo o mne

.. ako ma vnímajú ostatný ľudia? Urobil som si krátku anketu, tu je výsledok..
12.11.2007 20:41:48 | celý článok | osobné | O mne | komentáre: 17

Bláznivá Japonka, Sympatický Američan, Američan zo Šiltovkou a Martin Valihora

Ano, jedná sa o koncert Hiromi´s SonicBloom v Banskej Bystrici, konkrétne o fotky.. Bol to najsilnejší hudobný zážitok môjho života
11.11.2007 16:28:11 | celý článok | hudba | Koncerty, festivaly, divadlá ... | komentáre: 3

Toto je romantika.. ako hovado!

.. povedala moja mama keď zbadala sneh v záhrade.. Tak som to cvakol, aj tak som nemal čo robiť..
06.11.2007 19:24:54 | celý článok | osobné | Spomienky budúceho starca | komentáre: 8

Ako ja zaháňam jesenné depresie..

.. hraním na klavír.. John Lenon - Imagine
01.11.2007 23:11:58 | celý článok | osobné | O mne | komentáre: 18

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014